"Óbudai Egyetem - 135 év az ipar- és a felsőoktatás szolgálatában"

Előadó: Dr. Gáti József kancellár, címzetes egyetemi docens (ÓE Kancellária)

Az Egyetem Bánki Donát Kollégiumában működő "Szakmai Tudományos Műhely" nyilvános ismeretterjesztő előadássorozat november 26-i őszi utolsó programja, az "Óbudai Egyetem - 135 év az ipar- és a felsőoktatás szolgálatában" címmel került meghirdetésre, melynek apropóját a most megjelent: "Óbudai Egyetem Jubileumi Évkönyv 1879 -2014." - könyvpremier adja. Hová és meddig nyúlnak vissza az Óbudai Egyetem, mint "Alma Mater" gyökerei? Kik voltak a Karok névadói? Híres elődök, oktatók - kutatók és tanítványok a múltból. Az Óbudai Egyetem, mint a közép-európai felsőoktatási térség meghatározó intézménye! Hová tart az Óbudai Egyetem? Jövőkép? Ezen gondolatébresztő felvetések mentén valószínűleg érdekes előadás és beszélgetés kerekedik ki. Reményeink szerint a téma feldolgozása segít jobban megismerni Egyetemünk múltját és jelenét, illetve bepillantást nyújt a jövőjébe. A kérdésekre adott válaszok mindenki számára izgalmasak lehetnek. Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők.

CsatolmányMéret
szakmai-tudomanyos-muhely-2014-11-26.pdf441.93 KB