• 2022/05/10

A Kar Szakirány jelentkezési időszakot hirdet meg az alábbi képzésekre:
     - BSc villamosmérnök (magyar nyelvű) szakon Nappali, Levelező és Távoktatás, ill.

- MSc villamosmérnök szakon Nappali és Levelező tagozatokon.

Jelentkezni 2022. május 12. (csütörtök) 08:00 - május 22. (vasárnap) 23:59 között lehet a Neptun rendszeren.
    (Ügyintézés/Modul választás)
    Jelentkezéskor kötelező az összes szakirány rangsor szerinti jelölése!

Szakirányra jelentkezés előfeltételei BSc képzésen:
     - Nappali tagozaton:
       - „C” mintatanterv esetén: Matematika II. és Villamosságtan II.,
       - „E” mintatanterv esetén: Matematika II. és Villamosságtan II.,
       - „É” mintatanterv esetén: Matematika II. és Villamosságtan II.;
     - Levelező tagozaton:
       - „D” mintatanterv esetén: Matematika II. és Villamosságtan II.,
       - „E” mintatanterv esetén: Matematika II. és Villamosságtan II.,
       - „É” mintatanterv esetén: Matematika II. és Villamosságtan II.;
     - Távoktatás tagozaton:
       - „D” mintatanterv esetén: Matematika III. és Villamosságtan II.
    tárgyak korábbi teljesítése vagy jelen félévben történt felvétele.

Szakirányra kerülés előfeltétele BSc képzésen:
    A jelentkezési előfeltételként megjelölt tárgyak teljesítése.

A Kar a jelentkezők száma alapján korlátozhatja az elindítandó szakirányok számát és létszámát is!
    A végleges besorolásról szóló döntés a tárgyak korábbi teljesítése esetén 2022. május 31-ig, jelen félévi teljesítés esetén a vizsgaidőszak utolsó napja után várható.

Szakirányra kerülés előfeltétele MSc képzésen: Nincs.
    A végleges besorolásról szóló döntés 2022. május 31-ig várható.

• 2022/03/25

Felhívjuk a hallgatók figyelmét, hogy 2022. március 26-n (szombaton) a Tanulmányi Osztály mindkét telephelyen ZÁRVA tart!

• 2022/03/04

A Kandó Kálmán Villamosmérnöki Karon a 2021/2022. tanév II. (tavaszi) féléves Diákigazolvány érvényesítő matricákat 2022. március 7. hétfőtől lehet átvenni a Tanulmányi Osztályon, ügyfélfogadási időben!

Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy a 2020. évi LVIII. törvény 89. § (1) bekezdése alapján a veszélyhelyzet ideje alatt lejárt matricák ebben a félévben még mindig érvényesek!

Emellett az érvényesítő matricák átvételekor be kell tartani az alábbiakat:

-       a Tanulmányi Osztály irodájába történő belépés előtt a folyosón kihelyezett kézfertőtlenítő használata kötelező (a diákigazolványt is fertőtleníteni kell!),

-       az átvétel igazolásához minden hallgató hozzon magával kék színnel író tollat.

Akik most (ebben a félévben) igényeltek diákigazolványt várják meg, míg a tanulmányi ügyintéző értesíti őket, hogy megkaptuk a diákigazolványt, s akkor jöjjenek majd be azt átvenni – immár az érvényesítő matricával együtt.

Mindannyiunk érdeke, hogy kerüljük a felesleges sorban állást!

A NEK azonosító és a diákigazolvány igénylésének pontos menete az alábbi oldalon olvasható:

• 2022/02/23

Felhívjuk a hallgatók figyelmét, hogy 2022. február 25-n (pénteken) a Tanulmányi Osztály mindkét telephelyen ZÁRVA tart!

• 2022/02/06

Felhívjuk a hallgatók figyelmét, hogy 2022. február 7-n (hétfőn) a Tanulmányi Osztály mindkét telephelyen ZÁRVA tart!

• 2021/12/12

A Kar Szakirány jelentkezési időszakot hirdet meg az alábbi képzésre:
     - MSc villamosmérnök szakon Nappali és Levelező tagozatokon.

Jelentkezni 2021. december 13. 08:00 - december 20. 23:59 között lehet a Neptun rendszeren.
    (Ügyintézés/Modul választás)
    Jelentkezéskor kötelező az összes szakirány rangsor szerinti jelölése!

Szakirányra kerülés előfeltétele MSc képzésen: Nincs.
    A végleges besorolásról szóló döntés 2022. január 7-ig várható.

• 2021/12/11

Felhívjuk a hallgatók figyelmét, hogy 2021. december 11-n (szombaton) a Tanulmányi Osztály mindkét telephelyen ZÁRVA tart!

• 2021/10/24

Felhívjuk a hallgatók figyelmét, hogy 2021. október 25-n (hétfőn) és 2021. október 27-n (szerdán) a Tanulmányi Osztály a józsefvárosi telephelyen ZÁRVA tart!

• 2021/10/22

A KVK Tanulmányi Osztálya tanulmányi előadót keres a józsefvárosi irodájába!

Részletek: Tanulmányi előadó álláshirdetés

• 2021/10/04

A Kandó Kálmán Villamosmérnöki Karon a 2021/2022. tanév I. (őszi) féléves Diákigazolvány érvényesítő matricákat 2021. október 11. hétfőtől lehet átvenni a Tanulmányi Osztályon, ügyfélfogadási időben!

Emellett az érvényesítő matricák átvételekor be kell tartani az alábbiakat:

Mindannyiunk érdeke, hogy kerüljük a felesleges sorban állást!