Tisztelt Kollégáim!

A Gamma Digital Kft. 2018. évben Zalotay Péter Diplomadíjat alapított, melyre az Óbudai Egyetem azon jeles minősítésű szakdolgozatot vagy diplomatervet benyújtó, nappali tagozaton végzett hallgatói pályázhatnak, akik dolgozatukat 2020. évében vagy a 2021. januári záróvizsga időszakban védték meg az alábbi intézetek egyikében.

• KVK Automatika Intézet
  • KVK Műszertechnikai és Automatizálási Intézet
  • BGK Mechatronikai és Járműtechnikai Intézet

A pályázaton az alábbi témakörökkel foglalkozó dolgozatok vehetnek részt:

• Programozott ipari automatizálás
  • Járművillamossági és járműelektronikai technológiák
  • Mechatronikai rendszerek

A díj Zalotay Péter, az Óbudai Egyetem néhai oktatójának portréjával díszített érem alakú bronz emlékplakettel, valamint pénzjutalommal jár. A pályázatokat a Gamma Digital Kft. vezető mérnökei bírálták el. Idén három hallgató került díjazásra.

Kiss Attila (Automatika Intézet) dolgozatának címe:
FPGA alapú binárisan kompatibilis 8051-es mikrokontroller tervezése optimalizált utasítás végrehajtással
Konzulense: Lamár Krisztián

Zardikán Najman (Műszertechnikai és Automatizálási Intézet) dolgozatának címe:
Delta robot
Konzulense: Sándor Tamás

Márkus Gábor (Automatika Intézet) dolgozatának címe:
Laboratóriumi feladat készítése az alapvető pneumatikai ismeretek megszerzéséhez
Konzulense: Lamár Krisztián

A csatolt kép: a díjjal járó emlékérem (nyomdai minőségben)

A Hallgatóknak és Konzulenseiknek gratulálunk

Üdvözlettel: