Supratek Modesvale Kft.

2020. július 27.

A Supratek Modesvale Kft. munkatársakat keres az alábbi pozícióba

Villamosmérnök

laboratóriumi mérések, kalibrálások, új termékek fejlesztésében való részvétel

Köztünk a helyed, ha

  • nem rettensz el a kihívásoktól, körültekintő és precíz vagy a munkád során;
  • az ország egyik legjobban felszerelt mérőlaborjában szeretnél dolgozni;
  • képes vagy önálló munkavégzésre a megfelelő előírások betartása mellett;
  • megbízhatóan kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt, legyen szó szakirodalomról, vagy egy külföldi partnerrel való egyezetésről;
  • van egy egyetemi, vagy főiskolai szintű villamosmérnöki diplomád;
  • nem azt veszed sorra, hogy miért nem lehetséges, hanem megtalálod azt az egy (két, három) megoldást, ahogy igen...

Kimondott előnyt jelent az elbírálásnál, ha:

  • van méréstechnikai tapasztalatod
  • németül is jól kommunikálsz és értelmezel szakmai szövegeket
  • van affinitásod a mindennapi munkát segítő programok fejlesztéséhez
  • van jogosítványod

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • nemzetközi projektekben való részvétel

Munkaidő: teljes munkaidő,
Munkába állás kezdete: pályázat elbírálását követően azonnal

Az önéletrajzokat az adrienne.sebestyen@supratek.hu e-mail címre várjuk.

FŐMTERV Mérnöki Tervező Zrt.

2020. június 14.

A FŐMTERV Mérnöki Tervező Zrt. felvételt hirdet

vasúti vontatási energiaellátás tervező gyakornok

munkakörre kooperatív képzés, gyakorlati képzés vagy diákmunka keretében.

Cégünk 1950-ben alakult és az elmúlt hét évtizedben sikeresen ötvözte a sok éves tapasztalat és a mérnöki tradíció értékeit a folyamatos műszaki megújulás és a változó piachoz történő alkalmazkodás képességével. A hagyományokon alapuló cégkultúrában komplex gondolkodásmód mellett a tervezési folyamat egészének átfogása történik. A FŐMTERV kiegyensúlyozott működésével, 300 fő körüli létszámával, éves mintegy 5mrd forintos forgalmával megbízható partner az infrastrukturális tervezés területén, meghatározó szereplő a magyarországi munkákban.

Feladatok:

  • Nagyvasúti- és városi vasúti vontatási energiaellátási rendszerek (felsővezeték- és/vagy vontatási földkábel hálózatok) tervezésében való közreműködés

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki tanulmányok
  • Legalább heti 30 munkaóra vállalása

Előnyt jelent:

  • AutoCAD felhasználói ismerete
  • Közlekedési rendszerek, vasúti vontatási energiaellátási terület iránti érdeklődési kör
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Igény:

  • Szakmai elkötelezettség, motivált, önálló feladatvégzésre képes, de csapatban is szívesen dolgozó, gyors fejlődési képességű, rugalmas, terhelhető munkatárs.

Amit kínálunk:

  • Támogatás a diplomamunka elkészítésében
  • Diplomaszerzés utáni álláslehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Biztos szakmai háttér
  • Lehetőség változatos munkavégzésre, a megtervezéstől a megvalósulásig nyomon követhető projektek
  • Fiatalos, hangulatos munkakörnyezet

Jelentkezés, információ:

Önéletrajz és motivációs levél beküldésével a zsolt.nagy@fomterv.hu címre. További információ a +36-30/620-3139 telefonszámon.

Utolsó módosítás:
2020. július 27