Az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Diplomaátadó ünnepséget tart 2019. július 10-én

10:00-13:00 között

az Erkel Színházban (Cím: 1087 Budapest, II. János Pál pápa tér 30.).

Az ünnepségen azon sikeres záróvizsgát tett hallgatók is részt vehetnek, akik a szükséges nyelvvizsgával még nem rendelkeznek.

Azonban felhívjuk figyelmüket, hogy az ünnepségre csak azokat várjuk, akik előzetesen jelzik részvételi szándékukat az ezen a linken elérhető regisztrációs űrlap kitöltésével 2019. július 4. csütörtök 24:00 óráig! A regisztrációs lehetőség ezt követően lezárul!

Nem regisztrált hallgatóknak az ünnepségen nem lehet részt venni!

A jubileumi diplomaátadó ünnepségre való tekintettel minden végzős hallgató és meghívott vendége meghívót kap, melyet már a múlt heti záróvizsgák után lehetőségük volt átvenni a Tanulmányi Osztályon. Ha esetleg nem kapta meg/nem vette át akkor a meghívót, a fenti regisztrációt követően a diplomaátadó előtti napok valamelyikén személyesen jöjjön be a józsefvárosi Tanulmányi Osztályra ügyfélfogadási időben, a meghívót átvenni.

A diplomaátadó ünnepségre a belépés csak meghívóval engedélyezett!

Aki nem kíván részt venni az ünnepségen, oklevelét vagy záróvizsga igazolását 2019. július 16-tól átveheti a Tanulmányi Osztályon, ügyfélfogadási időben.