Az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Diplomaátadó ünnepséget tart 2019.03.02-án

09:00-10:30 között a józsefvárosi BSc és MSc képzés végzős hallgatói,

11:30-13:00 között az óbudai BSc és MSc, valamint a Napelemes rendszerek létesítése szakmérnök/szakember képzés végzős hallgatói részére

a Vasas Székház dísztermében (Cím: 1086 Budapest, Magdolna utca 5-7.).

Az ünnepségen azon sikeres záróvizsgát tett hallgatók is részt vehetnek, akik a szükséges nyelvvizsgával még nem rendelkeznek.

Azonban felhívjuk figyelmüket, hogy az ünnepségre csak azokat várjuk, akik előzetesen jelzik részvételi szándékukat az ezen a linken elérhető regisztrációs űrlap kitöltésével 2019. február 21. csütörtök 24:00 óráig! A regisztrációs lehetőség ezt követően lezárul!

Nem regisztrált hallgatóknak az ünnepségen nem lehet részt venni!

Személyenként legfeljebb 3 fő családtag meghívása javasolt a díszterem befogadóképessége miatt.
Megértésüket köszönjük.

Aki nem kíván részt venni az ünnepségen, oklevelét vagy záróvizsga igazolását 2019. március 6-tól átveheti a Tanulmányi Osztályon, ügyfélfogadási időben.