Tisztelt Hallgatók!

A Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozata (MET IT) ismét megrendezi az immáron hagyománnyá vált Magyar Energetikus Hallgatók Találkozóját.

A MET IT nagy örömmel fogadná az Óbudai Egyetem hallgatóit Budapesten.

A találkozón szakmai és közösségépítő programokkal várjuk vendégeinket.

A résztvevők különféle vetélkedőkben, izgalmas csapatjátékokban mérhetik össze tudásukat, ezeken túl üzemlátogatással, szakmai előadásokkal és esti programokkal tesszük teljessé a programot.

Az esemény utolsó estéjét egy kellemes hangulatú gálavacsorával zárjuk.

A Találkozó lehetőséget nyújt arra, hogy

• a résztvevők megismerkedjenek és összemérhessék tudásukat más egyetemek hallgatóival
  • az energetika különböző területei iránt érdeklődők megosszák egymással tapasztalataikat
  • a hallgatók a Kárpát-medencére kiterjedő kapcsolati hálót hozzanak létre
  • a résztvevők megismerjék a térség meghatározó energetikai vállalatait
  • és jól érezzék magukat Budapesten, ahol teljes ellátás és kényelmes szobák várják őket!

Szeretettel várunk minden csapatot a Kárpát-medence egyetemeiről és főiskoláiról!
Legyen a Tiétek idén a Magyar Energetikus Hallgatók Vándorserlege!

Ha felkeltettük az érdeklődéseteket, a jelentkezési űrlap kitöltésével rögzítsétek nevezési szándékotokat.

Részletek:

5-7 fős csapatok jelentkezését várjuk, nevezési díj:

• 35.000 Ft/csapat amennyiben nem igényel szállást (az ár az étkezést és a startcsomagot foglalja magában)
  • 70.000 Ft/csapat amennyiben szállást is igényel (az ár az étkezést, a startcsomagot és a szállást foglalja magában)

A helyek csak korlátozott számban állnak rendelkezésre!

Jelentkezési határidő: 2019. december 15.

Fizetési határidő: 2019. december 22.

További információkat találhattok Tagozatunk folyamatosan frissülő facebook oldalán: https://www.facebook.com/MET.IT.001/

A korábbi találkozók beszámolói, képei és videói miatt látogassátok meg Tagozatunk weboldalát: metit.hu

Ha bármilyen kérdésetek van, bátran keressetek minket!

Üdvözlettel:

Hruska Olivér