HM ARMCOM ZRT.

2018. június 4.

Hardver fejlesztő mérnök

munkatársat keres,
beágyazott adatátviteli rendszerek területére

A HM ARMCOM ZRt. a Magyar Honvédség rendszeresített stabil és mobil híradó eszközeinek, rejtjelző eszközeinek különböző szintű fejlesztését, javítását, felújítását, beépítését és rendszeres műszaki felügyeletét végzi belföldön és a nemzetközi katonai missziókban. Polgári területeken a mentő és a betegszállító tevékenység műszaki-technológiai hátterének biztosítását, egyéb speciális tevékenységek elősegítését látja el. Dinamikusan fejlődő csapatunk bővítéséhez keresünk kreatív, elkötelezett munkatársakat.

Feladatok:

  • Adatátviteli berendezések rendszerterveinek készítése (robosztus megoldások)
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése
  • NYÁK tervezés (Altium)
  • Élesztés, tesztelés, EMC, klíma, rázás tesztek végzése
  • Terepi mérések lebonyolítása
  • Egyszerű beágyazott szoftverek készítése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Tapasztalat áramkörtervezésben és -szimulációban
  • Mérésekben való jártasság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • előny: rádióamatőr múlt

Amit kínálunk:

  • További tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Kedvezményes munkahelyi étkeztetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Jogosultság esetén mobilitás célú lakhatási és iskolakezdési támogatás

Munkavégzés helye: Gödöllő

Jelentkezés: Részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@armcom.hu,

Teltrans Távközlési és Informatikai Szolgáltató Kft.

2018. május 9.

keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Távközlési mérnök

Munkakör betöltésének feltételei:

  • jártasság távközlési hálózatok, eszközök, berendezések, szerelésében, üzembehelyezésében illetve erre való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • jártasság IP hálózatok szerelésében
  • Optikai hálózat szerelési tapasztalat
  • Optikai szálhegesztés ismeret
  • WDM eszközök ismerete
  • AutoCAD ismeret

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai képzés

Munkavégzés helye:

Teltrans Kft. telephelye és Magyarország területe

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címen várjuk:
kandottk@gmail.com
30 9507 817

CCTV Service HUN Kft.

2018. május 4.

Nyári Szakmai gyakorlat

  • CCTV berendezések üzembe helyezése, javítása
    (Sensormatic, American Dynamics, Eneo, Pelco, Samsung, …)
  • Biztonságtechnikai elektronikák gyártása, javítása
  • Ipari, hobby célú multikopterek építése, javítása
    (DJI termékek )

Elvárások:

  • alapszintű elektronikai ismeretek
  • önállóság
  • jó problémamegoldó készség
  • jó kézügyesség

Előny:

  • magas szintű elektronikai ismeretek
  • forrasztási gyakorlat
  • "B" kategóriájú jogosítvány
  • angol nyelvismeret (levelezés, rendelés, dokumentációk)

  • gyakorlat lehetőség,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • szakmai, mérnöki szemlélet,
  • szakmai kihívások

Gyakorlati helyek száma: 6fő
Gyakorlat időtartama: 4-6 hét, kezdés: folyamatos
Gyakorlat helyszíne: CCTV Service Hungary Kft. telephelye (Bp. XXI.ker), illetve külső telepítési, szervizelési helyszínek

Tel.: +36203414288

Utolsó módosítás:
2018. június 04